İSTANBUL,34798,Türkiye
0532 359 0212

Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı bulma

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti istanbul


Su kaçağı sorunları evlerde meydana gelen en büyük tesisat sorunları arasında yer alır. Su kaçakları kullanıma bağlı olarak zamanla meydana gelen problemlerdir. Kırmadan su kaçağı tespiti istanbul firmamız sorunun giderilmesi adına çeşitli çalışmalar yapar. Su kaçağı durumu suyun borulardan kanala gittiği esnasında meydana gelen küçük çatlaklara verilen isimdir.

Tıkla Ara : 0532 359 0212 

Su kaçağı nedeniyle borularda meydana gelen çatlaklar çok küçük olabileceği gibi büyük de olabilir. Bu gibi durumlardan şüphelenmeniz durumunda çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Ekiplerimiz aynı gün içerisinde adresinize gelir ve kaçakları kırmadan tespit eder. Su borularında küçük bir çatlak olması ile büyük sorunların yaşanmasına neden olabilir. Bu sebeple sorunla hızlı bir şekilde ilgilenilmesi oldukça önemlidir.


istanbul Su Kaçak Tespiti

Tıkla Ara : 0532 359 0212 


Eski zamanlarda su kaçağı sorunlarının anlaşılması için kaçak olduğu düşünülen yerin kırılması işlemi yapılırdı. Ancak günümüz teknolojisinde bu gibi istenmeyen durumlara gerek yoktur. Kırmadan su kaçağı tespiti istanbul firmamız kaçak sorunlarının bu iş üreten teknolojik cihazlar ile tespitini gerçekleştirilir. Sorunun yeri noktasal olarak bulunduğu için kaçağın onarılması işlemi de daha kolay olacaktır.
Su kaçağı ile ilgili teknolojiler sayesinde ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde kaçakların tespit edilmesi işlemi gerçekleştirilir. Uzman ekiplerimiz son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağının nerede olduğunu nokta atışı tespit eder. Su kaçak durumunun tespit edilmesinin ardından onarım işlemleri küçük bir alanda gerçekleştirilir. Su kaçaklarının onarım işleminin ardından çalıştığımız alanın temizliğini gerçekleştirerek müşterilerimizin mağdur olmasının da önüne geçeriz.

Tıkla Ara : 0532 359 0212 


istanbul Su Tesisatçısı Kameralı


Duvar ve zeminlerde meydana gelen su kaçaklarının tespiti teknolojik ve modern cihazlar sayesinde çok daha kolaydır. Kırmadan su kaçağı tespiti istanbul firmamız boru boyunca ilerleyen kameralar yardımıyla arızaların tespit edilmesini sağlar. Bunun yanında su kaçağı tespitlerinde en çok kullanılan kameralardan biri de termal kameralardır. Termal kameralar su kaçağı olan alanları farklı renklerde gösterir. Bu sayede kaçak yeri noktasal olarak belirlenmiş olur.
Kamera dışında en çok kullanılan cihazlar arasında akustik cihazlar bulunur. Akustik dinleme cihazları sayesinde su kaçağı olan bölgenin belirlenmesi çok daha kolaydır. Su kaçakları tespitinde en çok tercih edilen cihazlardan biri de nemölçer cihazlardır.

istanbul Su Kaçağı Bulan Firmalar


Su tesisatlarında ucuz borular kullanılması, eskiyen binalardaki demir boruların zaman içerisinde çürümesi, su tesisatındaki yüksek basınç, boruların yanlış şekilde döşenmesi gibi durumlar su kaçaklarına sebebiyet verebilir. Kırmadan su kaçağı tespiti istanbul firmamız su kaçağı durumlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar.
Firma olarak sizlere hızlı ve rahat hizmet sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürürüz. Ekiplerimiz su kaçağı tespitlerini belirlerken kaçağın neden meydana gelmiş olduğu ile ilgili de bilgi verir. Kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlarımız ile dairede farklı alanlarda kaçak olup olmadığı ile ilgili olarak da çalışmalar yaparız.


istanbul Su Arıza Servisi


Su kaçakları bazı zamanlar kendini belli etse de sinsi bir şekilde de ilerleyebilir. Su kaçakları fark edildiğinde hızlı bir şekilde müdahale edilmesi son derece önemlidir. Kırmadan su kaçağı tespiti istanbul firmamız su kaçaklarını tespit ettikten sonra arızaların hızlı bir şekilde onarımını sağlar.
Su kaçağının tamir edilmemesi durumunda bu sorun giderek büyür ve içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu sebeple su kaçakları çok tehlikelidir ve hızlı bir şekilde onarımının yapılması son derece önemlidir. Ekiplerimiz temiz ve titiz çalışmaları ile su kaçağı onarımlarını gerçekleştirir.